Прокат велосипедів Львів, оренда велосипеда у Львові, велосипеди на прокат.
Прокат велосипедів Львів

Прокат велосипедів Львів

Прокат Центр - це економний, зручний і доступний спосіб взяти в оренду велосипед для катання у Львові

Хочете знайти для своєї дівчини велосипед або покататись вулицями Львова. На сьогодні стає нормою брати речі в оренду для туризму, відпочинку, спорту. Покупка дорогого велосипеда для катання на вихідних з дівчиною чи друзями просто не виправдана трата грошей, тому прокат велосипедів у Львові від онлайн-майданчика прокату товарів Прокат Центр - те що Вам потрібно. Послуга велосипеди на прокат у Львові представлена великим асортиментом велосипедів як для початківців так і для професіоналів. Всі наші велосипеди настроєні і в робочому стані готові до користування - сів і поїхав. Вам не потрібно витрачати значні кошти на велосипед просто зверніться Прокат Центр і ми запропонуємо велосипед на прокат, який підійде саме Вам.

Велосипед один із способів тримати себе у формі і вести здоровий спосіб життя. Не в кожого в дома є місце для того щоб тримати велосипед, тай хороший велосипед коштує не дешево, а купляти велосипед сьогодні просто не вигідно, краще скористайтесь послугою оренди велосипедів у Львові і заощаджуйте свої кошти та час разом з нами.

Ми рекомендуємо користуватися велосипедом за допомогою послуги прокату велосипедів у Львові. Прокат велосипедів у нас тільки за найкращою ціною у Львові і у найкоротший термін. Ми даєм можливість взяти велосипед на прокат за вигідною ціною і не турбуватися про його подальше зберігання.

Велосипеди на прокат Trek 3500

Гірський велосипед на прокат який дозволить людям з початковими навиками катання на велосипеді відчувати себе справжнім професіоналом. Якісні компоненти трансмісії Shimano і компонентів BONTRAGER дає плавне перемикання 21-ої передачі і ви можете розраховувати на більш далекі подорожі.

Прокат велосипедів прокат велосипедів

Прокат велосипеда: 1 год - 40 грн, 2 год - 50 грн, 3 год - 80 грн, доба - 100 грн. Застава: 1. 5000 грн. або 2. Закордонний паспорт + 500 грн. або 3. Водійські права + 500 грн. або 4. Паспорт + 1000 грн.


Велосипеди на прокат Trek 3700

Легкий гірський велосипед доставить море задоволення при катанні в паркових зонах, лісових масивах та грунтовим дорогам. Алюмінієва рама, міцні та надійні гальма, обладнання Shimano початкового рівня забезпечить комфорт і легкість при подоланні невеликих перешкод.

Прокат велосипедів Прокат велосипедів

Прокат велосипеда: 1 год - 40 грн, 2 год - 50 грн, 3 год - 80 грн, доба - 100 грн. Застава: 1. 5000 грн. або 2. Закордонний паспорт + 500 грн. або 3. Водійські права + 500 грн. або 4. Паспорт + 1000 грн.


Відео про катання на гірських велосипедах по складним, і штучно спорудженим трасах, які використовують природні та штучні перешкоди

Чим більше людей катаються на велосипедах, тим менший згубний вплив це має на навколишнє середовище та робить нас більш здоровішими. Наша справа запропонувати велосипед на прокат у Львові, який зробить ваш виїзд в парк, ліс чи гори місцем, де ви відчуєте себе по справжньому вільним та щасливим. Прокат  велосипеда у Львові стане Вашою мотивацією до подолання перешкод, які виникають на вашому шляху, та загартує  справжнього чемпіона не тількі на Вашому вело-маршруті  але і у буденних справах. Прокидайся рано бери свій велосипед на прокат Львів та крути педалями чим дужче... Немає кращого способу, загартувати силу характеру, що дозволить поліпшити роботу, та постійно тримати Вас в тонусі.

Магазин прокату товарів для відпочинку, спорту, туризму пропонує послугу прокат велосипедів у Львові. Зазвичай більша половина людей купляючи товари такі як: туристичне спорядження, велосипеди, дитячі товари, як правило користуються ними не кожен день. А купляти товари, які вигідніше взяти в оренду на сьогодні не виправдані витрати, краще ці кошти використати розумно, раціонально, виділивши лише частину та отримати якісні послуги в повному обсязі. Велосипеди на прокат у Львові - це одна з послуг, яку пропонує магазин туристичного спорядження Прокат Центр. Ми пропонуємо не витрачати зайві гроші на покупку велосипела, а взяти в оренду велосипед у Львові. Велосипед на прокат дає можливість більше не економити і відмовляти собі, а брати велосипед в оренду всього лише за час користування велосипедом.

Хочете скористатись послугою прокат велосипед у Львові для вдалого відпочинку. Тоді звертайтесь в наш магазин туристичного спорядження. Для правильного вибору велосипеда на прокат просто зателефонуйте у будь-який час в магазин, і один з наших менеджерів може допомогти визначити, які велосипеди відповідають Вашим певним потребам. Наш великий перелік велосипедів на прокат включає в себе велосипеди будь-яких розмірів і призначення включаючи Trek 3500, 3700 та багато іншого. Якщо ви хотіли б отримати консультацію для вашої наступної подорожі і, будь ласка, зателефонуйте в магазин туристичного спорядження або напишіть нам на електронну адресу.