Прокат столів, стільців, складних туристичних столів та стільців, Львів
Прокат столів, стільців, складних туристичних столів та стільців,  Львів

Прокат столів, стільців, складних туристичних столів та стільців, Львів

Прокат спальників
Прокат палаток
Прокат рюкзаків

Магазин прокату туристичного спорядження у м. Львів пропонує широкий вибір спорядження на прокат для Вашого відпочинку.

Для вдалого відпочинку на природі з друзями необхідно завчасно подбати, не тільки про про вибір місця, але і про предмети, які забезпечують комфортний відпочинок. Прокат туристичних складних столів та стільців у Львові - це одна з послуг, яку пропонує наш інтернет-магазин туристичного спорядження. Складні туристичні столи та стільці є зручними для перевезення та непотребують багато місця для їх зберігання, а послуга прокат столів та стільців Львів економить Ваші кошти та час. Столи та стільці на прокат у Львові - це найкраще рішення для організації свят чи корпоративів, тому що столи та стільці потрібні в певні моменти, в які Ви можете ними скористатись, а весь інший час не турбуватись про їх зберігання. Туристичні складні столи та стільці на прокат у Львові представлені тільки якісними моделями столів та стільців перевірених виробників. Наші столи та стільці на прокат у Львові компактно складаються та зручні у використанні. при потребі їх можна перевозити власним транспортом.

Ми пропонуємо оренду столів та стільців не тільки для Вашого відпочинку, але і для організації свят, корпоративів. Комфортності Вашому відпочинку надасть туристичні стільці, які входять в комплект. Будь ласка, зв'яжіться з нами, якщо у вас є питання або вам потрібна додаткова інформація.

Прокат стіл складний туристичний

Зручний комплект складного стола з стільцями ідеально підійде для виїзду на природу, організації пікніка, кемпінгового відпочинку, організації кухні для приготування їжі в природніх умовах. Характеристики: розмір в розкладеному стані - 120х60х70 см, матеріал стола - матовый МДФ (алюмінієвий каркас), вага комплекту - 8 кг, навантаження на стільці/стіл - 100/30 кг . В комплекті до стола входить 4 стільці.

Складний туристичний стіл на прокат Складний туристичний стіл на прокат Складний туристичний стіл на прокат

Прокат туристичного стола: 1й день - 50 грн, за 2й - 25 грн, за 3й - 25 грн, наступні дні 10 грн. Застава: 1. 1000 грн або 2. Закордонний паспорт + 500 грн або 3. Водійські права + 500 грн або 4. Паспорт + 1000 грн.


Прокат стіл складний (для святкування днів народжень, свят, корпоративів на відкритому повітрі)

Зручний та легкий стіл, який складається у валізу. Складний стіл ідеально підійде для святкування днів народжень, свят, корпоративів, як на відкритому повітрі так і в домашніх умовах. Характеристики: розмір в розкладеному стані - 182 х 76 х 72 см, матеріал стола - міцний платик (стальний каркас), вага - 4 кг.

Складний стіл на прокат Складний стіл на прокат Складний стіл на прокат

Прокат складного стола: 1й день - 100 грн, за 2й - 50 грн, за 3й - 50 грн, наступні дні 50 грн. Застава: 1. 2000 грн або 2. Закордонний паспорт + 500 грн або 3. Водійські права + 500 грн або 4. Паспорт + 1000 грн.


Прокат стільці складні

Складні стільці для для дружніх посиденьок на дачі, дома, природі. Характеристики: розмір - 41 х 29 х 34 см, навантаження на стільці - 100 кг.

Складні стільці на прокат Складні стільці на прокат Складні стільці на прокат

Прокат : 1й день - 5 грн, за 2й - 5 грн, за 3й - 5 грн, наступні дні 5 грн. Застава: 1. 100 грн. або 2. Закордонний паспорт. або 3. Водійські права або 4. Паспорт.


Відеоогляд.