Прокат спальників Львів, спальники на прокат Львів, оренда спальних мішків
Палатки, спальники, рюкзаки, каремати, казани

Прокат спальників Львів, спальники на прокат Львів, оренда спальних мішків

Прокат спальників
Прокат палаток
Прокат рюкзаків

Магазин прокату туристичного спорядження у м. Львів пропонує широкий вибір спальників на прокат для Ваших подорожей.

Перед початком мандрівки, в першу чергу потрібно подбати про місце для ночівлі, точніше правильний вибір на прокат спальників Львів в залежності від складності походу та природніх умов. Адже під час виснажливих денних походів, важливе значення має сон, під час якого турист має відновити свої сили та енергію і в цьому допоможе послуга прокат спальників Львів. Спальні мішки на прокат у Львові представлені тільки якісними та надійними моделями спальників перевіренних виробників туристичного спорядження. Звичайно можна купити свій власний спальний мішок, проте вигідніше оренда спальника у Львові, тому що залежно від природніх умов в яких прийдеться ночувати вибирають відповідно спальний мішок з певними характеристиками. Наші спальники на прокат компактно складаються в компресійну упаковку та при потребі можуть ще додатково стягуватись і фіксуватись спеціальними стяжками, при розкладанні стають повноцінним місцем для ночівлі. Для дітей можна взяти прокат спальних мішків у Львові спеціальної серії. Ми рекомендуємо з орендою спальника використовувати туристичний коврик (каремат) на прокат, який згладжує всі нерівності поверхні і має водонепроникні властивості.

Ми пропонуємо прокат спальників таких типів: літні, зимові, трисезонні. Вибір на прокат спальних мішків форми ковдри або кокона залежить від температури навколишнього середовища, будь то зимою чи літом наші менеджери завжди допоможуть підібрати спальники для комфортного відпочинку, піших та гірських походах. Ми пропонуємо надійні спальники на прокат у м. Львові для тривалих походів. Комфорту вашому відпочинку додасть капішон, утеплюючий комір, кишеня під документи та компресійна упаковка, яка входить в комплект. Будь ласка, зв'яжіться з нами, якщо у вас є питання або вам потрібна додаткова інформація.

Спальники типу "ковдра" Terra Incognita Campo 200

Літній спальник для комфортного відпочину на природі. Характеристики спальника: температура використання - (мін / комфортна / макс) +3°C +10°C +26°C, вага - 1,25(мін) – 1,49 (макс) кг, наповнювач - синтетика, форма спальника - ковдра. Є можливість з'єднувати спальники (L + R). В компект з спальником на прокат входить компресійна упаковка.

Спальники на прокат Прокат спальника

Прокат спальника: 1й день - 30 грн, за 2й - 30 грн, за 3й - 30 грн, наступні дні 30 грн. Застава: 1. 700 грн. або 2. Закордонний паспорт + 200 грн. або 3. Водійські права + 200 грн. або 4. Паспорт + 500 грн.


Спальники типу "ковдра" з капюшоном Terra Incognita Asleep 300

Cпальник для трисезонного використання. Характеристики спальника: температура використання - (мін / комфортна / макс) –11°C –3°C +21°C, вага - 1,83(мін) – 1,98 (макс) кг, наповнювач - синтетика, форма спальника - ковдра. Додаткова блискавка дозволяє з'єднувати спальники (L + R). В компект з спальником на прокат входить компресійна упаковка. Додатково спальник оснащений кишенею для документів, внутрішнім коміром.

Спальники на прокат Прокат спальника

Прокат спальника: 1й день - 35 грн, за 2й - 35 грн, за 3й - 35 грн, наступні дні 30 грн. Застава: 1. 1300 грн. або 2. Закордонний паспорт + 500 грн. або 3. Водійські права + 500 грн. або 4. Паспорт + 1000 грн.


Прокат спальника типу кокон Terra Incognita Pharaon 300

Cпальник для трисезонного використання. Характеристики спальника: температура використання - (мін / комфортна / макс) –12°C –5°C +20°C, вага - 1,67(мін) – 1,78 (макс) кг, наповнювач - синтетика, форма спальника - ковдра. Додаткова блискавка дозволяє з'єднувати спальники за системою(L + R). В компект з спальником на прокат входить компресійна упаковка. Додатково спальник оснащений кишенею для документів, внутрішнім коміром. Призначений спальник для піших походів, альпінізму, туризму.

Спальник на прокат Прокат спальника Спальник на прокат

Прокат спальника: 1й день - 40 грн, за 2й - 40 грн, за 3й - 40 грн, наступні дні 35 грн. Застава: 1. 1300 грн. або 2. Закордонний паспорт + 500 грн. або 3. Водійські права + 500 грн. або 4. Паспорт + 1000 грн.


Відеоогляд. Як вибрати спальник на прокат