Прокат дитячої переноски, прокат рюкзак-переноски для дітей, Львів
Прокат переноски для дітей, туристичної рюкзак-переноски,  Львів

Прокат рюкзак-переноски для дітей у Львові

Прокат спальників
Прокат палаток
Прокат рюкзаків

Магазин прокату туристичного спорядження у м. Львів пропонує широкий вибір спорядження на прокат для Вашого відпочинку.

Наші малюки ростуть на очах, тому нам завжди хочеться взяти малечу з собою вирушаючи в гори чи ліс, та прив'язати дитині любов до навколишнього середовища та виховати здорових дітей. В цьому наш магазин прокату постарається Вам допомогти запропонувавши в оренду дитячу рюкзак переноску у Львові. Дитяча рюкзак переноска на прокат це раціональне рішення заощадити Ваші кошти і час, адже кожен малюк з часом стає дорослішим і потреба в переносці для дітей відпадає. Прокат переноски для дітей Львів дасть нові можливості, як для молодих батьків так і для їх дітей. Тепер не потрібно думати на кого залишати вашу малечу коли батьки вирішують на кілька днів піти в гори чи ліс.

Беремо переноску на прокат у Львові та вирушаємо сім'єю у таку завжди чарівну і незабутню мандрівку. Прокат дитячої переноски у Львові, завжди до Ваших послуг.

Прокат туристичної переноски для дітей

Рюкзак для переноски дітей ідеально підійде для виїзду на природу, пікніка, кемпінгового відпочинку, разом з дітьми. Рюкзак-переноска комфортно сидить на спині дуже легкий та зручний у використанні. Міцна алюмінієва рама дає можливість фіксувати рюкзак переноску, як дитяче кріселко.

Складний туристичний стіл на прокат Прокат туристичної переноски Прокат туристичної переноски

Прокат туристичного рюкзака-переноски: 1 день - 100 грн, 2 день - 100 грн, 3 день - 100, наступні - 50 грн. Застава: 1. 2600 грн або 2. Закордонний паспорт + 200 грн або 3. Водійські права + 200 грн або 4. Паспорт + 500 грн. 5. Договір + аванова сума 200 грн.


Рюкзак-переноска для батьків, яка дарує свободу пересування з дитиною

Універсальна нагрудна сумка для тривалих прогулянок батьків та їх дітей в парку, лісі чи місті. Переноска комфортно підходить для перенесення малюків від народження до 9 кг (1 - 1, 5 р). Характеристики рюкзака: вага - 0,5 кг, розмір - 30х15х42/47 см.

прокат рюкзак-переноска прокат рюкзак-переноска

Прокат рюкзак-переноска: за 1 місяць - 150 грн. Застава: 1. 1500 грн. або 2. Закордонний паспорт + 500 грн. або 3. Водійські права + 500 грн. або 4. Паспорт + 500 грн. 5. Договір + аванова сума 200 грн.


Відеоогляд.