Правила прокату туристичного спорядження, Львів
Туристичне спорядження

Правила прокату в магазині туристичного спорядження

Лодки на прокат чи продаж у м. Львові пропонує інтернет магазин туристичного спорядження

Туристичне спорядження на прокат надається клієнтам під заставу. Спорядження видається клієнту, тільки після внесення застави за спорядження, перевірки самого спорядження.

В якості застави рахується: грошова сума (повна сума спорядження, яке здається на прокат), закордонний паспорт (+ доплата залежно від спорядження), технічний паспорт на автомобіль (+ доплата залежно від спорядження), водійські права (+ доплата залежно від спорядження). Всі документи, які залишаються в якості застави повинні належати тій людині, яка бере спорядження на прокат.

Вартість прокату певного спорядження залежить від кількості діб, яких дане спорядження було в прокаті. При оренді спорядження на 3 і більше діб, день взяття спорядження і день здачі рахується, як 1 доба. Прокатна доба рахується так, взяли спорядження в 12:00 год, до 12:00 наступного дня спорядження потрібно повернути.

Клієнт повинен здати спорядження в чистому та сухому вигляді, який був при його видачі. Коли клієнт повертає спорядження забруднене або мокре, стягується плата за чищення спорядження в розмірі від 100 грн. В разі пошкодження спорядження, клієнт повинен оплатити повну вартість ремонту. У разі неможливості ремонту спорядження, клієнт повинен заплатити повну вартість нового спорядження. При виявлені неповної комплектації спорядження з тим, що видавалась клієнт повинен виплатити повну вартість даного предмета, який входить в комплект з спорядженням. Гарного відпочинку.